Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Wolverhampton: Podjetniško in managersko svetovanje ter s tem povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Združeno kraljestvo-Wolverhampton: Podjetniško in managersko svetovanje ter s tem povezane storitve

  • Uverejnené
    04/11/2016
  • Rok
    03/01/2017
  • Odpiranje ponudb
    03/01/2017
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Wolverhampton City Council
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79400000 Podjetniško in managersko svetovanje ter s tem povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
280,000.00 GBP
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
PP16082
Opis

The City of Wolverhampton's Corporate Plan makes clear within the Stronger Communities Priority the need to promote a ‘whole family’ approach across the council to demonstrate and achieve positive sustained change. Whole Family is included within the objectives; Safeguarding People in Vulnerable Situations and Strengthening Families where children are at risk.
The Service Provider is required to deliver the following over-arching outcomes; To increase identification of children's needs in families where adults have the following issues; domestic violence, mental ill- health, substance misuse and learning difficulties. To increase ‘Think Family’ culture in adult-facing Council services To increase awareness of range of organisations and services that can support work with families To increase the number of Early Help Assessments To reduce the number of children in need of support from Children's Social Care, such as Child in Need, Child Protection and Looked After Children.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Wolverhampton City Council
Poštni naslov: Civic Centre, St Peters Square
Kraj: Wolverhampton
Poštna številka: WV1 1RL
Krajina: GBR
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/01/2017 15:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
280,000.00 GBP
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.