Publications Office of the EU
Dostava zdravil za potrebe COC-Ruse EOOD, po seriji - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dostava zdravil za potrebe COC-Ruse EOOD, po seriji

  • Uverejnené
    28/02/2024
  • Rok
    01/04/2024
  • Odpiranje ponudb
    02/04/2024
  • Oddano
    23/05/2024
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - РУСЕ ЕООД
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: BG323 Русе
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33600000 Farmacevtski proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,385,302.63 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,591,593.70
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
27
Referenčna številka ponudbe
362368
Opis

Predmet naročila je periodična dostava na predhodno zahtevo zdravil za potrebe procesa zdravljenja pri COC-Ruse EOOD v skladu s priloženo specifikacijo. Vse informacije o obsegu, obsegu in tehničnih zahtevah za izvedbo javnega naročila so opisane in urejene v tehničnih specifikacijah.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/362368
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://app.eop.bg/today/362368
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/04/2024 12:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.