Publications Office of the EU
Poljska-Wałcz: Oprema za delavnice - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Wałcz: Oprema za delavnice

  • Uverejnené
    17/09/2014
  • Rok
    24/10/2014
  • Odpiranje ponudb
    24/10/2014
  • Oddano
    02/12/2014
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Jednostka Wojskowa 4224 Wałcz
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
43800000 Oprema za delavnice
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
8,343.40 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,514,392.91 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
18
Referenčna številka ponudbe
130/2014
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego wyposażenia warsztatowego dla WTL Toruń, WTM Gdynia, RWT Grudziądz zgodnie z poniższym asortymentem:
— zadanie nr 1 – stół warsztatowy,
— zadanie nr 2 – prostownik do ładowania i rozruchu,
— zadanie nr 3 – podest aluminiowy jednostronny 1,44 m,
— zadanie nr 4 – wózek narzędziowy z kompletem narzędzi,
— zadanie nr 5 – suwnica bramowa 2T,
— zadanie nr 6 – stojak do podpierania pojazdu o nr katalogowym 606286 lub równoważny, wózek montażowy o nr katalogowym 610574 lub równoważny,
— zadanie nr 7 – wycinarka do cięcia strumieniem wody,
— zadanie nr 8 – zestaw warsztatowy dla elektromechanika,
— zadanie nr 9 – oczyszczarka kabinowa,
— zadanie nr 10 – prasa hydrauliczna,
— zadanie nr 11 – przecinarka taśmowa,
— zadanie nr 12 – ploter laserowy SERON SL5030 USB lub równoważny,
— zadanie nr 13 – myjka ultradżwiękowa 30L 600W cyfrowa PS – 100A lub równoważna,
— zadanie nr 14 – analizator widma Rohde&Schwarz FSH-18 lub Anritsu MS2038C lub równoważny,
— zadanie nr 15 – tester akumulatorów HIOKI 3554 lub równoważny,
— zadanie nr 16 – videomikroskop,
— zadanie nr 17 – sprawdziany do wista nr katalogowy 0705579001 lub równoważne,
— zadanie nr 18 – sprawdziany i przyrządy zgodne z poniższymi numerami katalogowymi:
Sprawdziany i przyrządy do 9 mm PM – 84 P Glauberyt dla kompanii remontowej KREM nr katalogowy – 109 – 62 – 000; Sprawdziany i przyrządy do 9 mm PM – 84 P GLAUBERYT dla batalionu remontowego BREM nr katalogowy 109 – 63 – 000;
Sprawdziany i przyrządy niezbędne przy naprawie 5,56 mm kbs wz. 96 BERYL dla kompanii remontowej KREM nr katalogowy 331 – 62 – 000; Sprawdziany i przyrządy niezbędne przy naprawie 5,56 mm kbs wz. 96 Mini – Beryl dla KREM nr katalogowy 331 – 62 – 000; Sprawdziany i przyrządy niezbędne przy naprawie 5,56 mm kbs wz. 96 MINI - BERYL dla BREM nr katalogowy 331 – 63 – 000. W zadaniu nr 18 dopuszczono złożenie ofert równoważnych.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/10/2014 10:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.