Publications Office of the EU
Irska-Dublin: Podporne storitve v zvezi z nizkimi gradnjami - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irska-Dublin: Podporne storitve v zvezi z nizkimi gradnjami

  • Uverejnené
    23/08/2022
  • Rok
    22/09/2022
  • Odpiranje ponudb
    22/09/2022
  • Oddano
    24/10/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Department of Education and Skills
Kraj izvajanja
NUTS code: IE Éire/Ireland
Naslov kupca
NUTS code: IE Éire/Ireland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71311100 Podporne storitve v zvezi z nizkimi gradnjami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,670,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
99,824.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
62640M
Opis

Civil Structure Engineering Services for Additional Accommodation at St. Angela's College, St. Patrick's Hill, Cork

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Department of Education and Skills
Nacionalna registracijska številka: IE4000067R
Poštni naslov: Marlborough Street
Kraj: Dublin
Koda NUTS: IE
Poštna številka: Dublin 1
Krajina: IRL
Kontaktna oseba: Michael Cregan
Glavni naslov: www.stangelascollege.ie
Po elektronski pošti:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=221462&B=ETENDERS_SIMPLE
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/09/2022 13:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,670,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
99,824.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Malachy Walsh and Partners
Poštni naslov: Park House, Bessboro Road, Blackrock
Kraj: Cork
Poštna številka: Cork
Krajina: IRL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.