Publications Office of the EU
Francija-Bordeaux: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Bordeaux: Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve

  • Uverejnené
    07/05/2015
  • Rok
    22/06/2015
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
CCI Bordeaux
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI12 Gironde
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,600,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
AO-2015-03
Opis

Maitrise d'oeuvre pour la réalisation de travaux de rénovation des toitures du Palais de la Bourse de la CCI de Bordeaux.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,600,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.