Publications Office of the EU
ZP/PN/116/23/LGZO/JK - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ZP/PN/116/23/LGZO/JK

  • Uverejnené
    16/01/2024
  • Rok
    23/01/2024
  • Odpiranje ponudb
    23/01/2024
  • Oddano
    27/03/2024
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55321000 Storitve priprave obrokov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
8,863,725.00 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
ZP/PN/116/23/LGZO/JK
Opis

Produkcja i dostawa posiłków całodziennych (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek nocny)dla pacjentów DCOPiH w lokalizacji: - Wrocław pl. Hirszfelda 12 - Wrocław ul. Grabiszyńska 105 - Oborniki Śląskie Zakład Pielęgnacyjno – Opiekuńczy ul. Trzebnicka 3-5 -Oborniki Śląskie Szpital Leśne ul. Ksawerego Dunikowskiego 2-8

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://dcopih.ezamawiajacy.pl/pn/DCOPIH/demand/141740/notice/public/details
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://dcopih.ezamawiajacy.pl/pn/DCOPIH/demand/141740/notice/public/details
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/01/2024 11:15
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.