Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Varovalne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Varovalne storitve

  • Uverejnené
    04/12/2013
  • Rok
    13/01/2014
  • Odpiranje ponudb
    13/01/2014
  • Oddano
    20/03/2014
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79710000 Varovalne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
339,329.27 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
417,650.40 PLN
Referenčna številka ponudbe
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Opis

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/01/2014 09:15
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
339,329.27 PLN
Končna pogodbena vrednost
417,650.40 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Poštni naslov: ul. Powstańców 4a lok. 67
Kraj: Ząbki
Poštna številka: 05-091
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.