Publications Office of the EU
Francija-Mantes-la-Jolie: Potrebščine za oskrbo z elektriko - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Mantes-la-Jolie: Potrebščine za oskrbo z elektriko

  • Uverejnené
    26/12/2015
  • Rok
    02/02/2016
  • Oddano
    01/04/2016
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune de Mantes-la-Jolie
Kraj izvajanja
NUTS code: FR103 Yvelines
Naslov kupca
NUTS code: FR103 Yvelines
Gospodarska panoga (glavna CPV)
31682000 Potrebščine za oskrbo z elektriko
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
15C0008
Opis

Accord-cadre pour la fourniture d'électricité aux points de livraison de la ville, incluant les services associés.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: 1 — électricité de France direction collectivités, territoires et solidarité Ile-de-France, tour Cèdre, 7 allée de l'Arche TSA 61003 92 099 paris-la-défense cedex 2- eNGIE — entreprises et collectivités cellule d'appels d'offres publics région Ile-de-France Atalante
Poštni naslov: 2 — ZAC du Moulin Neuf, 2 impasse Augustin Fresnel, BP 40149 44 801 saint herblain 3- direct énergie SA, 2 bis rue Louis Armand, 75015 Paris
Kraj: Paris-la-Défense
Poštna številka: 92099
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.