Publications Office of the EU
Nemčija-Braunschweig: Storitve pomoči na cesti - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Braunschweig: Storitve pomoči na cesti

  • Uverejnené
    07/03/2018
  • Rok
    09/04/2018
  • Odpiranje ponudb
    10/04/2018
  • Oddano
    07/06/2018
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Stadt Braunschweig
Kraj izvajanja
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50118000 Storitve pomoči na cesti
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
228,611.54 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Abschleppen, Unterstellen und ggf. Verwerten von Fahrzeugen für den Zeitraum vom 1.6.2018 bis 30.6.2020 mit der Möglichkeit der einmaligen Vertragsverlängerung um weitere 2 Jahre.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Stadt Braunschweig
Kraj: Braunschweig
Koda NUTS: DE911
Krajina: DEU
Kontaktna oseba: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen.
Glavni naslov: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Po elektronski pošti:
http://tinyurl.com/y79bpcz5
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/04/2018 10:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.