Publications Office of the EU
Italija-Rim: Vrata - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Rim: Vrata

  • Uverejnené
    13/10/2020
  • Rok
    18/11/2020
  • Odpiranje ponudb
    26/11/2020
  • Oddano
    16/09/2021
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: IT Italia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44221200 Vrata
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
820,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
653,427.68 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
7900565
Opis

Fornitura e posa in opera di portoni presso le OMC di Napoli S.M.L.B., Voghera e Rimini - LOTTO n. 1 Fornitura e posa in opera di n. 88 portoni vetrati a libro, n. 6 portoni a due battenti vetrati e n. 12 porte ad impacchettamento rapido presso l’OMC di Napoli S.M.L.B.. – LOTTO n. 2 Fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera. – LOTTO n. 3 Fornitura e posa in opera di n. 5 portoni motorizzati presso l’OMC di Rimini.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Trenitalia SpA — direzione Acquisti
Poštni naslov: piazza della Croce Rossa 1
Kraj: Roma
Koda NUTS: IT
Poštna številka: 00161
Krajina: ITA
Glavni naslov: www.acquistionline.trenitalia.it
Po elektronski pošti:
www.acquistionline.trenitalia.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/11/2020 10:30
Kupci
Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per la fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera – LOTTO n. 2.
oznaka CPV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.