Publications Office of the EU
Posodobitev in tehnična podpora naročnin na programsko opremo za analizo groženj in napovedovanje NRBQ ministrstva za obrambo za obdobje 2026–2029 - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Posodobitev in tehnična podpora naročnin na programsko opremo za analizo groženj in napovedovanje NRBQ ministrstva za obrambo za obdobje 2026–2029

  • Uverejnené
    05/08/2026
  • Danes
    01/09/2026
  • Rok
    08/09/2026
  • Odpiranje ponudb
    16/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Subdirección General de Contratación de Tecnologías de la Información y de las Comunicaciones (TIC)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
926,016.57 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2026/SP03032007/00000893
Opis

Posodobitev in tehnična podpora naročnin na programsko opremo za analizo groženj in napovedovanje NRBQ ministrstva za obrambo za obdobje 2026–2029

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IDuf9tmH0VBWhbmkna2nXQ%3D%3D
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IDuf9tmH0VBWhbmkna2nXQ%3D%3D
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/09/2026 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: precio.
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
926,016.57 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.