Publications Office of the EU
Nemčija-Berlin: Storitve čiščenja in pometanja cest - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Berlin: Storitve čiščenja in pometanja cest

  • Uverejnené
    27/10/2017
  • Rok
    12/12/2017
  • Odpiranje ponudb
    13/12/2017
  • Oddano
    30/01/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Kraj izvajanja
NUTS code: DE12 Karlsruhe
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90610000 Storitve čiščenja in pometanja cest
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
VOEK-194-17
Opis

Los 1: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Moltkestr. 153, Karlsruhe, Bundesanstalt für Wasserbau (WE 140891)
Ganzjährige Grauflächenreinigung, Grünflächenpflege: 1.4-31.10. eines Kalenderjahres
Los 2: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Rintheimer Querallee 11, Karlsruhe, Bundespolizei, BImA, Bundesgerichtshof (WE142796)
Die Leistungen sind vom 1.4.-31.10 eines Kalenderjahres zu erbringen.
Los 3: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Haid-und-Neu-Str. 9, Karlsruhe, Max-Rubner-Institut (WE 143004)
Die Leistungen sind vom 1.4.-31.10. eines Kalenderjahres zu erbringen.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Poštni naslov: Fasanenstraße 87
Kraj: Berlin
Koda NUTS: DE300
Poštna številka: 10623
Krajina: DEU
Glavni naslov: http://www.bundesimmobilien.de
Po elektronski pošti:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=175980
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/12/2017 00:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV

90610000 - Storitve čiščenja in pometanja cest

77314000 - Storitve vzdrževanja zemljišč

77300000 - Vrtnarske storitve

77310000 - Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin

90620000 - Storitve odstranjevanja snega

77000000 - Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva

90611000 - Storitve čiščenja cest

90630000 - Storitve odstranjevanja ledu

Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.