Publications Office of the EU
Nizozemska-Haag: Poklicna oblačila, posebna delovna oblačila in pribor - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemska-Haag: Poklicna oblačila, posebna delovna oblačila in pribor

  • Uverejnené
    30/07/2021
  • Rok
    12/11/2021
  • Oddano
    06/12/2021
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ministerie van Defensie
Kraj izvajanja
NUTS code: NL Nederland
Naslov kupca
NUTS code: NL Nederland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
18100000 Poklicna oblačila, posebna delovna oblačila in pribor
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,446,281.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
87219928900
Opis

Het betreft een aanbesteding t.b.v. het Defensie KPU-bedrijf voor het sluiten van een vierjarige raamovereenkomst voor het op afroep leveren van maatwerk representatieve uniformkleding.
De te leveren Producten betreffen de zogeheten "nette/representatieve uniformkleding" (bijvoorbeeld het dagelijks tenue, gelegenheidstenue, ceremonieeltenue, avondtenue etc.) en de hieraan gerelateerde uitmonsteringen (bijvoorbeeld insignes, passanten, koorden etc.). De reguliere confectie maten en de herstel, verstel en opmaak werkzaamheden (het zogeheten "verpompen") vallen niet onder scoop van deze aanbesteding.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Ministerie van Defensie
Nacionalna registracijska številka: 27370985
Poštni naslov: Kalvermarkt 32
Kraj: Den Haag
Koda NUTS: NL
Poštna številka: 2511 CB
Krajina: NLD
Kontaktna oseba: Wessel van Leeuwen
Glavni naslov: http://www.defensie.nl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,446,281.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: George Pisa en Zn. Tailleurs B.V.
Poštni naslov:
Kraj: eindhoven
Poštna številka:
Krajina: NLD
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.