Publications Office of the EU
Francija-Poitiers: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Poitiers: Gradbena dela

  • Uverejnené
    30/01/2018
  • Rok
    06/03/2018
  • Odpiranje ponudb
    07/03/2018
  • Oddano
    16/05/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Grand poitiers communaute urbaine
Kraj izvajanja
NUTS code: FRI34 Vienne
Naslov kupca
NUTS code: FRI34 Vienne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
25,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
300,000,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
14
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Entretien et amélioration du patrimoine bâti.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-securises.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/03/2018 09:00
Kupci
Ville de Poitiers
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.