Publications Office of the EU
Italija-Pavia: Arhitekturne storitve v zvezi z dozidavo stavb - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Pavia: Arhitekturne storitve v zvezi z dozidavo stavb

  • Uverejnené
    09/07/2019
  • Rok
    08/08/2019
  • Odpiranje ponudb
    08/08/2019
  • Oddano
    04/02/2020
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Provincia di Pavia
Kraj izvajanja
NUTS code: ITC48 Pavia
Naslov kupca
NUTS code: ITC48 Pavia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71223000 Arhitekturne storitve v zvezi z dozidavo stavb
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
259,381.24 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
117,794.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Progettazione ed altri servizi di ingegneria ed architettura dei lavori di ampliamento dell'istituto «A. Volta» di Pavia

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Provincia di Pavia
Poštni naslov: Piazza Italia 2
Kraj: Pavia
Koda NUTS: ITC48
Poštna številka: 27100
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Piergiuseppe A. Dezza — Dirigente del Settore e Responsabile del procedimento
Glavni naslov: www.provincia.pv.it
Po elektronski pošti:
https://www.arca.regione.lombardia.it/wps/portal/ARCA/Home/e-procurement/piattaforma-sintel
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/08/2019 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
259,381.24 EUR
Končna pogodbena vrednost
117,794.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Settanta7 Studio associato
Poštni naslov:
Kraj: Torino
Poštna številka:
Krajina: ITA

Uradno ime: ZP3 S.r.l.
Poštni naslov:
Kraj: Milano
Poštna številka:
Krajina: ITA

Uradno ime: Stain Engineering S.r.l.
Poštni naslov:
Kraj: Trento
Poštna številka:
Krajina: ITA

Uradno ime: Dott. geol. Paola Sala
Poštni naslov:
Kraj: Pavia
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.