Publications Office of the EU
Portugalska-Ribeira Grande: Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Portugalska-Ribeira Grande: Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov

  • Uverejnené
    27/06/2018
  • Rok
    23/07/2018
  • Oddano
    13/12/2018
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Kraj izvajanja
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Naslov kupca
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,017,167.49 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,348,889.80 EUR
Referenčna številka ponudbe
01/2018
Opis

Prestação de serviços de exploração do ecoparque I e II da ilha de São Miguel.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: MUSAMI — Operações Municipais do Ambiente, E. I. M., S. A.
Poštni naslov: Rua Engenheiro Arantes de Oliveira, 15 B
Kraj: Ribeira Grande
Koda NUTS: PT200
Poštna številka: 9600-228
Krajina: PRT
Glavni naslov: http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Po elektronski pošti:
http://saphety.com/pt-PT/saphetygov
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
4,017,167.49 EUR
Končna pogodbena vrednost
2,348,889.80 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SUMA, Serviços Urbanos e Meio Ambiente, S. A.
Poštni naslov:
Kraj: Ponta Delgada
Poštna številka:
Krajina: PRT

Uradno ime: SIGA, Sistema Integrado de Gestão Ambiental, S. A.
Poštni naslov:
Kraj: Ponta Delgada
Poštna številka:
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.