Publications Office of the EU
Testing and quality assurance - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Testing and quality assurance

  • Uverejnené
    10/09/2024
  • Rok
    16/09/2024
  • Odpiranje ponudb
    18/09/2024
  • Oddano
    10/02/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
European Maritime Safety Agency, EMSA - European Maritime Safety Agency
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
72254000 Preskus programske opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,000,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
EMSA/2024/OP/0008
Opis

Provision of testing and quality assurance services related to EMSA maritime applications

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=4e97fb33-cd8a-4f0f-af01-7c2de4875cf5
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=4e97fb33-cd8a-4f0f-af01-7c2de4875cf5
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
18/09/2024 12:30
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Please consult the procurement documents.
Ponder (odstotek, točno) : 70
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Please consult the procurement documents.
Ponder (odstotek, točno) : 30
Ocenjena vrednost
3,000,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: BILBOMATICA SA
Poštni naslov:
Kraj: BILBAO
Poštna številka: 48003
Krajina:
Uradno ime: AXIANSEU II DIGITAL CONSULTING SA
Poštni naslov:
Kraj: LISBOA
Poštna številka: 1999-095
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.