Publications Office of the EU
Dobava in obnova keramičnih izolatorjev voznega omrežja in stekla z omejeno dielektrično togostjo s kompozitnimi izolatorji z večjo linijo uhajanja in izolacijo za izboljšanje zanesljivosti na območjih visoke slanosti in onesnaževanja lav Córdoba-Málaga. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava in obnova keramičnih izolatorjev voznega omrežja in stekla z omejeno dielektrično togostjo s kompozitnimi izolatorji z večjo linijo uhajanja in izolacijo za izboljšanje zanesljivosti na območjih visoke slanosti in onesnaževanja lav Córdoba-Málaga.

  • Uverejnené
    29/02/2024
  • Rok
    08/04/2024
  • Odpiranje ponudb
    24/04/2024
  • Oddano
    04/09/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Adif-Alta Velocidad
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
31650000 Izolirni deli
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,777,313.80 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,082,985.40 EUR
Referenčna številka ponudbe
3.23/20810.0091
Opis

Dobava in obnova keramičnih izolatorjev voznega omrežja in stekla z omejeno dielektrično togostjo s kompozitnimi izolatorji z večjo linijo uhajanja in izolacijo za izboljšanje zanesljivosti na območjih visoke slanosti in onesnaževanja lav Córdoba-Málaga.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://elicitadores.adif.es
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://elicitadores.adif.es
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/04/2024 10:00
oznaka CPV
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: En función del precio más bajo
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
2,777,313.80 EUR
Končna pogodbena vrednost
2,082,985.40 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SYNEOX RAIL, S.L.U.
Poštni naslov:
Kraj: Madrid
Poštna številka: 28016
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.