Publications Office of the EU
WCCC25 068 Design Team za nekdanjo Bank of Ireland Lismore - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

WCCC25 068 Design Team za nekdanjo Bank of Ireland Lismore

  • Uverejnené
    04/04/2025
  • Rok
    02/05/2025
  • Odpiranje ponudb
    02/05/2025
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Waterford City and County Council_103683
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: IE052 South-East
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71221000 Arhitekturne storitve v zvezi s stavbami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
100,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Waterford City in County Council želita naročiti multidisciplinarno oblikovalsko ekipo pod vodstvom arhitekta za nekdanjo stavbo Bank of Ireland v Lismoru. Izbrani ponudnik bo moral dokončati notranjo oblikovno zasnovo, pripraviti razpisno dokumentacijo, spremljati in upravljati gradbeno fazo ter opravljati vloge PSDP in predstavnikov delodajalcev. Zahtevana skupina bo vključevala naslednje sklope znanj in spretnosti Arhitekt in predstavnik delodajalcev Krajinski arhitekt Civilni/strukturni inženir Anketar za količino ali projektni nadzornik za postopek načrtovanja

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
02/05/2025 16:30
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
100,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.