Publications Office of the EU
Poljska-Varšava: Simulatorji vožnje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Varšava: Simulatorji vožnje

  • Uverejnené
    13/09/2014
  • Rok
    03/11/2014
  • Oddano
    15/12/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Inspektorat Uzbrojenia
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34151000 Simulatorji vožnje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
22,080,017.34 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
IU/131/X-89/ZO/NZO/DOS/SS/2014
Opis

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa w 2015 roku symulatora/trenażera dla kierowcy czołgu Leopard 2A4 w ilości 3 szt.
2. Wyrób musi zostać wykonany według dokumentacji technicznej producenta i odpowiadać wymaganiom
W niej zawartym, jak również wymaganiom określonym w SIWZ.
3. Wyroby powinny być pierwszej kategorii, nowe, wyprodukowane w roku dostawy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie określony w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, którą Wykonawcy otrzymają wraz z zaproszeniem do składania ofert wstępnych.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
22,080,017.34 PLN
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „Obrum” Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Toszecka 102
Kraj: Gliwice
Poštna številka: 44-117
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.