Publications Office of the EU
Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

  • Objavljeno
    21/03/2025
  • Predvidena objava
    25/03/2025
  • Uverejnené
    27/03/2025
  • Rok
    30/04/2025
  • Odpiranje ponudb
    30/04/2025
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ludzas novada pašvaldība
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LV005 Latgale
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71247000 Nadziranje gradbenega dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
LNP2025/34
Opis

Būvuzraudzības pakalpojumi Ludzas novada autoceļu posmu pārbūvei

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/143740
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/04/2025 15:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.