Publications Office of the EU
Nemčija-Greifswald: Storitve gradbenega projektiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Greifswald: Storitve gradbenega projektiranja

  • Uverejnené
    05/07/2022
  • Rok
    01/08/2022
  • Oddano
    12/12/2022
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landkreis Vorpommern-Greifswald, SG Zentrale Vergabestelle
Kraj izvajanja
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Naslov kupca
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
600,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Der Landkreis Vorpommern-Greifswald schreibt im Verhandlungsverfahren mit Teilnahmewettbewerb die Planungsleistungen für das Los 2 Leitstellenplanung, im Rahmen des Neubaus des Gefahrenabwehrzentrums in Greifswald (GAZ) europaweit aus. In Zusammenhang sollen die Räume für die ILS sowie den Führungsstab (FüSt.) neu errichtet werden. In das GAZ ziehen neben ILS und FüSt. die Brandschutzdienststelle des Landkreises mit den Bereichen Vorbeugender und Abwehrender Brandschutz sowie Katastrophenschutz und der Eigenbetrieb Rettungsdienst (Verwaltung, Telenotarztzentrale und ärztliche Leitung des Rettungsdienstes im Landkreis).
Der Auftrag bezieht sich ausdrücklich ausschließlich auf Planungsleistungen für die ILS und den Führungsstab.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.subreport.de/E38393864
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
600,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: AWADES GmbH & Co. KG
Poštni naslov: Höftersbusch 1
Kraj: Lengerich
Poštna številka: 49838
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.