Publications Office of the EU
Delovanje kot nadzorni inšpektorji v projektu „Razvoj mobilnosti in infrastrukture ter izboljšanje kakovosti življenja prebivalcev okrožja Kościan z uporabo multimodalnih in brezemisijskih prometnih rešitev“ v okviru nalog, ki jih izvaja občina Czempiń - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Delovanje kot nadzorni inšpektorji v projektu „Razvoj mobilnosti in infrastrukture ter izboljšanje kakovosti življenja prebivalcev okrožja Kościan z uporabo multimodalnih in brezemisijskih prometnih rešitev“ v okviru nalog, ki jih izvaja občina Czempiń

  • Uverejnené
    05/08/2026
  • Danes
    31/08/2026
  • Rok
    07/09/2026
  • Odpiranje ponudb
    07/09/2026
Status
Objavljeno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Czempiń
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL417 Leszczyński
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71520000 Storitve gradbenega nadzora
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
FZ.271.1.10.2026
Opis

Predmet naročila je opravljanje funkcije nadzornih inšpektorjev pri izvajanju investicij v okviru projekta z naslovom: Razvoj mobilnosti in infrastrukture ter izboljšanje kakovosti življenja prebivalcev okrožja Kościan z uporabo multimodalnih in brezemisijskih prometnih rešitev v okviru nalog, ki jih izvaja občina Czempiń.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1353309
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1353309
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/09/2026 11:15
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.