Publications Office of the EU
Grčija-Tilos: Električna vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Grčija-Tilos: Električna vozila

  • Uverejnené
    11/08/2023
  • Rok
    25/09/2023
  • Preklicano
    02/02/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ΔΗΜΟΣ ΤΗΛΟΥ
Kraj izvajanja
NUTS code: EL421 Κάλυμνος, Κάρπαθος – Ηρωική Νήσος Κάσος, Κως, Ρόδος
Naslov kupca
NUTS code: EL421 Κάλυμνος, Κάρπαθος – Ηρωική Νήσος Κάσος, Κως, Ρόδος
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144900 Električna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
806,451.61 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
617,195.60 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
7
Referenčna številka ponudbe
5795-7/8/2023
Opis

Oskrba električnih vozil in konvojev postaj za razsvetljavo

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ΔΗΜΟΣ ΤΗΛΟΥ
Poštni naslov: dimtilos@otenet.gr
Kraj: ΤΗΛΟΣ
Koda NUTS: EL421
Poštna številka: 85002
Krajina: GRC
Glavni naslov: www.promitheus.gov.gr
Po elektronski pošti:
www.promitheus.gov.gr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.