Publications Office of the EU
Nemčija-Dresden: Stavba za opremo za usposabljanje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Dresden: Stavba za opremo za usposabljanje

  • Uverejnené
    15/03/2019
  • Rok
    12/04/2019
  • Preklicano
    13/05/2019
  • Danes
    31/08/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Landeshauptstadt Dresden, GB Stadtentwicklung, Bau, Verkehr und Liegenschaften, Amt f. Hochbau u. Immobilienverwaltung
Kraj izvajanja
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45214800 Stavba za opremo za usposabljanje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
544,000.72 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
2019-65-00060
Opis

Fachlos 06 Fassade Vorhangfassade.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
www.evergabe.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/04/2019 15:00
oznaka CPV

45214800 - Stavba za opremo za usposabljanje

45400000 - Zaključna gradbena dela

45320000 - Izolacijska dela

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
544,000.72 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.