Publications Office of the EU
Latvija-Riga: Storitve gradbenega projektiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Riga: Storitve gradbenega projektiranja

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Rok
    10/05/2022
  • Preklicano
    07/06/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Kraj izvajanja
NUTS code: LV00 Latvija
Naslov kupca
NUTS code: LV00 Latvija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
LVC 2022/54/AC
Opis

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils - Babīte) posma P85/Jaunā Daugavas tilta mezgls - Ķekavas apvedceļš izbūve par ātrgaitas ceļu (būvprojekts minimālā sastāvā ar ietekmes uz vidi novērtējumu)

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Nacionalna registracijska številka: 40003344207
Poštni naslov: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Kraj: Rīga
Koda NUTS: LV00
Poštna številka: LV - 1050
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Jolanta Inga Brasa
Glavni naslov: https://www.lvceli.lv
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/79048
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/05/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.