Publications Office of the EU
Romunija-Sibiu: Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Sibiu: Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave

  • Objavljeno
    11/03/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Municipiul Sibiu
Kraj izvajanja
NUTS code: RO126 Sibiu
Naslov kupca
NUTS code: RO126 Sibiu
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50232100 Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
44,490,934.40 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
4270740_2019_PAAPD1063964
Opis

Contract de prestari servicii avand ca obiect: „Delegarea de gestiune a serviciului de iluminat public in Municipiul Sibiu si Statiunea Paltinis", constand in:
— intretinere, exploatare a sistemului de iluminat public,
— realizarea iluminatului ornamental-festiv,
— modernizarea sistemului de iluminat public in Municipul Sibiu si Statiunea Paltinis.
Prin delegare de gestiune (aprobata prin HCL5/31.1.2019). Contractul se va incheia pe o perioada de 4 ani.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
44,490,934.40 RON
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.