Publications Office of the EU
Italija-Neapelj: Storitve recikliranja odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Italija-Neapelj: Storitve recikliranja odpadkov

  • Uverejnené
    16/08/2023
  • Rok
    19/09/2023
  • Odpiranje ponudb
    20/09/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
ASIA - Napoli Spa
Kraj izvajanja
NUTS code: ITF33 Napoli
Naslov kupca
NUTS code: ITF33 Napoli
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90514000 Storitve recikliranja odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,145,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
PA/517/ACU/2023
Opis

PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DI UN ACCORDO QUADRO, PER CIASCUN LOTTO DI CUI SI COMPONE L’APPALTO, DEL SERVIZIO DI SELEZIONE, PULIZIA E MESSA A DISPOSIZIONE PER L’AVVIO AL RICICLO, PREVIA PRESSATURA, DEI RIFIUTI CELLULOSICI, INDIVIDUATI CON IL CODICE EER 20.01.01 PROVENIENTI DALLA RACCOLTA CONGIUNTA MEDIANTE PAP PRESSO UD E UND E CAMPANE

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: ASIA - Napoli Spa
Poštni naslov: Via Ponte dei Francesi 37/D
Kraj: Napoli (NA)
Koda NUTS: ITF33
Poštna številka: 80146
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Vincenzo Pergola Direttore Ufficio Acquisti
Glavni naslov: www.asianapoli.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
20/09/2023 10:00
Kraj izvajanja
oznaka CPV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.