Publications Office of the EU
Marché de gardiennage et de surveillance technique du site de l’ESI de MEYZIEU - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Marché de gardiennage et de surveillance technique du site de l’ESI de MEYZIEU

  • Uverejnené
    07/08/2025
  • Rok
    26/09/2025
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Direction des services informatiques Rhône-Alpes Auvergne Bourgogne
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FRK26 Rhône
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79713000 Storitve varovanja z varnostniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
410,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
DISIRAAB-25-2
Opis

La présente consultation a pour but de sélectionner un prestataire chargé du gardiennage des locaux et la surveillance technique de l’ESI de Meyzieu installé au 1, avenue Albert Schweitzer 69330 MEYZIEU.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2828939&orgAcronyme=a4n
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2828939&orgAcronyme=a4n
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
410,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.