Publications Office of the EU
Pogodba o opravljanju storitev: Prezračevalna enota in zamenjava filtra - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Pogodba o opravljanju storitev: Prezračevalna enota in zamenjava filtra

  • Uverejnené
    28/02/2024
  • Rok
    27/03/2024
  • Oddano
    13/05/2024
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Lidingö stad
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42514310 Zračni filtri
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
17,000,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Okvirni sporazum zajema nadzor, vzdrževanje prezračevalnih enot mesta Lidingö in zamenjavo filtrov.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
allowed
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV

42514310 - Zračni filtri

45330000 - Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela

45331000 - Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav

50000000 - Storitve popravila in vzdrževanja

45000000 - Gradbena dela

Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis:
Ponder (odstotek, točno) :
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
17,000,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Bravida Sverige AB
Poštni naslov:
Kraj: Årsta
Poštna številka: 12040
Krajina:
Uradno ime: Gunnar Karlsen Sverige AB
Poštni naslov:
Kraj: Luleå
Poštna številka: 973 46
Krajina:
Uradno ime: Peter Sotare, Peter Schlein-Andersen Aktiebolag
Poštni naslov:
Kraj: Stockholm
Poštna številka: 11662
Krajina:
Uradno ime: Property Maintenance Sverige AB
Poštni naslov:
Kraj: BANDHAGEN
Poštna številka: 12459
Krajina:
Uradno ime: Uni-vent Rör AB
Poštni naslov:
Kraj: ÄLVSJÖ
Poštna številka: 125 71
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.