Publications Office of the EU
Španija-Burgos: Homogenizirana živila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Burgos: Homogenizirana živila

  • Objavljeno
    04/04/2015
  • Uverejnené
    05/03/2016
  • Rok
    08/04/2016
  • Odpiranje ponudb
    22/04/2016
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Complejo Asistencial Universitario de Burgos
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15881000 Homogenizirana živila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
573,553.88 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
37
Referenčna številka ponudbe
PAB/001/2016/2003
Opis

Suministro de productos de alimentación enteral y oral.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/04/2016 12:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
oznaka CPV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.