Publications Office of the EU
Bolgarija-Sofija: Elektrika - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Sofija: Elektrika

  • Uverejnené
    30/09/2022
  • Rok
    31/10/2022
  • Odpiranje ponudb
    01/11/2022
  • Oddano
    05/01/2023
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09310000 Elektrika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,240,390.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,690,390.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Opis

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://app.eop.bg/today/234082
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/11/2022 14:00
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
2,240,390.00 BGN
Končna pogodbena vrednost
1,690,390.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: Електрохолд Трейд ЕАД
Poštni naslov: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Kraj: гр. София
Poštna številka: 1000
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.