Publications Office of the EU
Poljska-Siennica: Storitve v zvezi z odpadki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Siennica: Storitve v zvezi z odpadki

  • Uverejnené
    09/10/2023
  • Rok
    06/11/2023
  • Odpiranje ponudb
    06/11/2023
  • Oddano
    14/12/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Siennica
Kraj izvajanja
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Naslov kupca
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,573,185.19 PLN
Referenčna številka ponudbe
RR.271.10.2023.JC
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie bezpośrednio z nieruchomości i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Siennica w okresie 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.01.2024 r.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gmina Siennica
Nacionalna registracijska številka: 711582782
Poštni naslov: ul. Mińska 33
Kraj: Siennica
Koda NUTS: PL912
Poštna številka: 05-332
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Justyna Chrzanowska-Rogala
Glavni naslov: www.ugsiennica.pl
Po elektronski pošti:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d72133ab-5c45-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
06/11/2023 12:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,573,185.19 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Zakład Usług Sanitarnych, Komunalnych i Zieleni Wacław Chyliński
Poštni naslov:
Kraj: Mińsk Mazowiecki
Poštna številka:
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.