Publications Office of the EU
Italija-Trapani: Pripomočki za funkcionalno ovirane osebe - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Trapani: Pripomočki za funkcionalno ovirane osebe

  • Uverejnené
    16/04/2016
  • Rok
    30/05/2016
  • Oddano
    31/07/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Azienda Sanitaria Provinciale di Trapani
Kraj izvajanja
NUTS code: ITG11 Trapani
Naslov kupca
NUTS code: ITG11 Trapani
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33196200 Pripomočki za funkcionalno ovirane osebe
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
5,244,047.70 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,724,902.05 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Fornitura in somministrazione di ausili di cui al DM 332/99, per persone disabili delle AA.SS.PP. di Agrigento e Trapani. SDAPA ID negoziazione 892314. Numero gara 6395621.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
5,244,047.70 EUR
Končna pogodbena vrednost
3,724,902.05 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Ditta Bella Salvatore
Poštni naslov:
Kraj: Agrigento
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.