Publications Office of the EU
Majhni nakupi v trženju in komunikacijah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Majhni nakupi v trženju in komunikacijah

  • Uverejnené
    06/06/2024
  • Rok
    08/08/2024
  • Odpiranje ponudb
    08/08/2024
  • Oddano
    07/10/2024
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Business Finland Oy
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79340000 Storitve oglaševanja in trženja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,800,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
5
Referenčna številka ponudbe
159/27/2024
Opis

Business Finland Oy in Center za financiranje inovacij Business Finland (v nadaljnjem besedilu: Business Finland/naročnik) se prijavljata na razpis za naročila na področju trženja in komunikacij manjšega obsega v skladu s tem javnim razpisom in njegovimi prilogami. Cilj javnega naročila je poiskati prožne in stroškovno učinkovite ponudnike storitev po podpodročjih za načrtovanje in izvajanje različnih manjših nakupov na področju trženja in komunikacij za podjetje Business Finland. Predmet javnega naročila je razdeljen na pet področij: * Podtema 1: Pripravljanje vsebine v finščini * Podtema 2: Pripravljanje vsebine v angleškem jeziku * Komponenta 3: Pisanje vsebin v kitajščini * Podtema 4: Grafično in vizualno oblikovanje ter izvedba * Komponenta 5: Lahka avdiovizualna produkcija Ponudnik lahko ponudi eno ali več podpodročij. Podrobnejši opis predmeta javnega naročila je na voljo v Prilogi 1.0 k povabilu k oddaji ponudb. Javno naročanje bo potekalo v obliki okvirnega sporazuma s trajanjem dveh let (2 leti). Naročnik ima pravico podaljšati pogodbo za največ dve opcijski obdobji enega leta (1+1) pod pogoji pogodbe. Po potrebi bodo opcije unovčene v pogodbenem obdobju. Pri javnem naročanju se lahko tudi zgodi, da le nekatera podobmočja ali nobeno od njih izkoristi obdobja možnosti. Ocenjena vrednost javnega naročila je približno 1 800 000 EUR (DDV 0 %), vključno z morebitnimi opcijskimi obdobji in vsemi podobmočji. Dejstvo, da naročnik nima natančnih informacij o datumih in zneskih nalog, ki jih je treba opraviti v pogodbenem obdobju okvirne pogodbe po podobmočjih, ali o sredstvih, dodeljenih javnim naročilom, otežuje določitev skupne ocenjene vrednosti javnega naročila.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tarjouspalvelu.fi/businessfinland?id=511501&tpk=9815f1d5-46cf-467e-bd1e-8008ddb06212
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://tarjouspalvelu.fi/businessfinland?id=511501&tpk=9815f1d5-46cf-467e-bd1e-8008ddb06212
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/08/2024 11:05
Kupci
Markkinaoikeus
Innovaatiorahoituskeskus Business Finland
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.