Publications Office of the EU
Francija-Fos-sur-Mer: Akustična oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Fos-sur-Mer: Akustična oprema

  • Uverejnené
    24/01/2018
  • Rok
    26/02/2018
  • Odpiranje ponudb
    27/02/2018
  • Oddano
    22/05/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Ville de Fos-sur-Mer
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Naslov kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gospodarska panoga (glavna CPV)
32342410 Akustična oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,200,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
400,000.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
2018-1-1
Opis

Location et installation d'équipements en son, lumières, diffusion vidéo et scène mobile pour les manifestations de l'office de Tourisme — 3 lots.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Office de tourisme de Fos-sur-Mer
Nacionalna registracijska številka: 48893643600010
Poštni naslov: avenue Jean-Jaurès
Kraj: Fos-sur-Mer Cedex
Koda NUTS: FRL04
Poštna številka: 13270
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: Direction de la commande publique
Glavni naslov: https://www.achatpublic.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
27/02/2018 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.