Publications Office of the EU
Italija-Pescara: Storitve čiščenja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Pescara: Storitve čiščenja

  • Uverejnené
    22/03/2021
  • Rok
    15/04/2021
  • Odpiranje ponudb
    15/04/2021
  • Oddano
    22/07/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SOCIETA' UNICA ABRUZZESE DI TRASPORTO (TUA) S.p.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: ITF13 Pescara
Naslov kupca
NUTS code: ITF1 Abruzzo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90910000 Storitve čiščenja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
696,235.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
548,933.20 EUR
Referenčna številka ponudbe
193
Opis

procedura aperta n. 193/TUA/2021 per l’affidamento dei servizi pulizia, movimentazione e rifornimento flotta bus e veicoli aziendali e pulizia immobili unità di produ-ione TUA Pescara via S. Orione per un periodo di mesi 15 (presumibilmente da maggio 2021 – luglio 2022).

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Società Unica Abruzzese di Trasporto (TUA) SpA
Poštni naslov: via San Luigi Orione 4
Kraj: Pescara
Koda NUTS: ITF1
Poštna številka: 65128
Krajina: ITA
Glavni naslov: http://www.tuabruzzo.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/04/2021 12:05
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
696,235.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
548,933.20 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: F.M. Italiana facility management s.p.a. via dei Laghi sportivi 34 0155 ROMA P.IVA 14783531008
Poštni naslov:
Kraj: roma
Poštna številka:
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.