Publications Office of the EU
Hrvaška-Zagreb: Razna živila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Hrvaška-Zagreb: Razna živila

  • Uverejnené
    23/12/2022
  • Rok
    31/01/2023
  • Odpiranje ponudb
    31/01/2023
  • Oddano
    26/04/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA ZAGREB
Kraj izvajanja
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Naslov kupca
NUTS code: HR050 Grad Zagreb
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15800000 Razna živila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,855,886.35 HRK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
266,459.50 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
CKZG-5/2022
Opis

Predmet nabave je nabava i isporuka paketa hrane, higijenskih potrepština i materijalne pomoći za krajnje korisnike u sklopu projekta „Ublažavanje posljedica siromaštva na području Grada Zagreba“, a sve sukladno tehničkim specifikacijama definiranima u Prilogu 2. Tehničke specifikacije za svaku grupu predmeta nabave i ostalim traženim uvjetima naznačenim u Dokumentaciji o nabavi.
Predmet nabave podijeljen je na tri grupe predmeta nabave.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/01/2023 12:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.