Publications Office of the EU
B-Anhée: Bančne in investicijske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

B-Anhée: Bančne in investicijske storitve

  • Uverejnené
    28/03/2012
  • Rok
    13/06/2012
  • Odpiranje ponudb
    13/06/2012
  • Oddano
    22/08/2012
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Commune de Anhée
Kraj izvajanja
NUTS code: BE351 Arr. Dinant
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
66100000 Bančne in investicijske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,865,500.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2.073.527.1
Opis

Financement des investissements inscrits en budget 2012.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/06/2012 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,865,500.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: BNP Paribas Fortis
Poštni naslov: Montagne du Parc 3
Kraj: Bruxelles
Poštna številka: 1000
Krajina: BEL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.