Publications Office of the EU
23637_Posodobitev nivojskih prehodov z integriranim sistemom zaznavanja ovir ter uvedba video analitike in nadzornega sistema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

23637_Posodobitev nivojskih prehodov z integriranim sistemom zaznavanja ovir ter uvedba video analitike in nadzornega sistema

  • Oddano
    28/11/2024
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
AB "Lietuvos geležinkeliai"
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35125000 Sistem za nadzor
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
572,210.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
679636
Opis

Predmet javnega naročila se ne razdeli na sklope, ponudnik, ki bo povabljen k predložitvi ponudbe, bo moral predlagati skupno količino/obseg predmeta javnega naročila.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kupci
AB „LTG Infra“ 
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Prekės garantijos terminas, mėnesiais
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
572,210.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: UAB Fima
Poštni naslov:
Kraj: vilnius
Poštna številka: 09120
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.