Publications Office of the EU
Evropski odprti razpisni postopek za oddajo javnega naročila šolske gostinske storitve z manjšim vplivom na okolje v osnovnih in srednjih šolah inštituta Istituto Comprensivo Rotonda Viggianello za šolska leta 2025/2026 – 2026/2027 – 2027/2028. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Evropski odprti razpisni postopek za oddajo javnega naročila šolske gostinske storitve z manjšim vplivom na okolje v osnovnih in srednjih šolah inštituta Istituto Comprensivo Rotonda Viggianello za šolska leta 2025/2026 – 2026/2027 – 2027/2028.

  • Uverejnené
    21/08/2025
  • Rok
    16/09/2025
  • Odpiranje ponudb
    16/09/2025
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Unione Lucana del Lagonegrese
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ITF51 Potenza
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55523100 Storitve dobave šolskih obrokov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,386,880.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Evropski odprti razpisni postopek za oddajo javnega naročila šolske gostinske storitve z manjšim vplivom na okolje v osnovnih in srednjih šolah inštituta Istituto Comprensivo Rotonda Viggianello za šolska leta 2025/2026 – 2026/2027 – 2027/2028.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://suaunionelucanalagonegrese.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G00572
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://suaunionelucanalagonegrese.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G00572
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/09/2025 15:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: OFFERTA TECNICA
Ponder (odstotek, točno) : 80
Merilo:
Vrsta: price
Opis: RIBASSO PERCENTUALE
Ponder (odstotek, točno) : 20
Ocenjena vrednost
1,386,880.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.