Publications Office of the EU
743715 - 743715 - Električna šola POSLOVANJE - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

743715 - 743715 - Električna šola POSLOVANJE

  • Uverejnené
    24/10/2024
  • Rok
    25/11/2024
  • Odpiranje ponudb
    25/11/2024
  • Oddano
    27/02/2026
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Tauragės rajono savivaldybės administracija
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LT027 Tauragės apskritis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34114400 Minibusi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
154,900.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
743715, ID 75320
Opis

Naročnik kupi 1 nov električni šolski avtobus razreda M3 skupine B z najmanj 19+1 (voznikovim) in največ 22 sedeži, opremljen z notranjim dvigalom, ki lahko brez posebne opreme prevaža 2 invalidni osebi na invalidskih vozičkih (v nadaljnjem besedilu: predmet). Zahteve v zvezi s predmetom naročila so določene v Prilogi 2 „Tehnična specifikacija“ k posebnim pogojem in Prilogi 9 „Osnutek pogodbe“ k posebnim pogojem.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=787461&B=
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=787461&B=
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/11/2024 09:45
oznaka CPV

34114400 - Minibusi

34121000 - Avtobusi in potovalni avtobusi

34120000 - Motorna vozila za prevoz 10 ali več oseb

Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Mažiausia kaina
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
154,900.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: UAB transporto firma „Transmitto“
Poštni naslov:
Kraj: Vilnius
Poštna številka: 02184
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.