Publications Office of the EU
Češka-Praga: Gradbena dela na stanovanjskih hišah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Praga: Gradbena dela na stanovanjskih hišah

  • Objavljeno
    13/02/2014
  • Uverejnené
    04/06/2014
  • Rok
    19/06/2014
  • Preklicano
    17/07/2014
  • Danes
    06/09/2026
Status
Preklicano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45211100 Gradbena dela na stanovanjskih hišah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
16,500,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Tender Solution s.r.o.
Nacionalna registracijska številka: 26507536
Poštni naslov: náměstí Kinských 741/6
Kraj: Praha 5
Poštna številka: 150 00
Krajina: CZE
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/06/2014 11:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
16,500,000.00 CZK
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.