Publications Office of the EU
Cisco Switch WS-C3850-24XS-S + Zubehör (refurbished) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Cisco Switch WS-C3850-24XS-S + Zubehör (refurbished)

  • Objavljeno
    22/11/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Hochschule Anhalt
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DEE05 Anhalt-Bitterfeld
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30210000 Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
26,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
FIT9500/23
Opis

8x Cisco Switch WS-C3850-24XS-S (refurbished) inkl. Erweiterungsmodulen, Verbindungs- und Stromkabel mit 3 Jahren Garantie

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
ORG-7001
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
26,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.