Publications Office of the EU
Francija-Albertville: Težka motorna vozila - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Albertville: Težka motorna vozila

  • Uverejnené
    24/07/2023
  • Rok
    12/09/2023
  • Odpiranje ponudb
    12/09/2023
  • Oddano
    31/10/2023
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ville d'albertville
Kraj izvajanja
NUTS code: FRK27 Savoie
Naslov kupca
NUTS code: FRK27 Savoie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34140000 Težka motorna vozila
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
150,700.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ao23006 Oc
Opis

les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.Il n'y a pas de variante autorisée ni de variante imposée ni de Prestations Supplémentaires éventuelles (Pse)

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.marches-publics.info
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/09/2023 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
150,700.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: europe Service
Poštni naslov: av Du Garric
Kraj: Aurillac
Poštna številka: 15000
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.