Publications Office of the EU
Suministro de bolsas plástico de diferentes tamaños que servirán para poder realizar la recogida de las papeleras y contenedores instalados en el municipio, así como la recogida de residuos de las pluviales. - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de bolsas plástico de diferentes tamaños que servirán para poder realizar la recogida de las papeleras y contenedores instalados en el municipio, así como la recogida de residuos de las pluviales.

  • Uverejnené
    14/05/2025
  • Rok
    11/06/2025
  • Odpiranje ponudb
    12/06/2025
  • Oddano
    29/07/2025
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Gerencia Calviá 2000
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES532 Mallorca
Gospodarska panoga (glavna CPV)
19640000 Vreče in vrečke za odpadke, iz polietilena
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
553,640.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2025-021
Opis

El objeto del contrato es el suministro de las bolsas de diferentes tamaños, utilizadas por Calvia 2000 para instalar en papeleras y contenedores del municipio para poder realizar la recogida de residuos. Las prestaciones técnicas y las obligaciones del contratista vienen determinadas en el Pliego Técnico.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=si6VF%2FYcLUsZDGvgaZEVxQ%3D%3D
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=si6VF%2FYcLUsZDGvgaZEVxQ%3D%3D
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
12/06/2025 12:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: Precio.
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
553,640.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Uradno ime: MOHEDA & RAÑAL, S.L.
Poštni naslov:
Kraj: CIEMPOZUELOS
Poštna številka: 28350
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.