Publications Office of the EU
Poljska-Katowice: Preiskovalne in varovalne storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Katowice: Preiskovalne in varovalne storitve

  • Oddano
    29/09/2014
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79700000 Preiskovalne in varovalne storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
242,259.84 EUR
Referenčna številka ponudbe
DZP.381.60.2014.UG
Opis

Świadczenie usługi bezpośredniej ochrony fizycznej realizowanej w formie posterunku stałego przez niekwalifikowanego pracownika ochrony wykonującego usługi ochrony wewnętrznej obiektu, w średnim wymiarze 8 760 roboczogodzin/rok, na 1 stanowisku, w obiekcie Uczelni.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Not specified
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
242,259.84 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Konsorcjum: ERA Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Katowicka 16 B
Kraj: Chorzów
Poštna številka: 41-500
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.