Publications Office of the EU
Grčija-Rodos: Obratovanje komunalne čistilne naprave - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčija-Rodos: Obratovanje komunalne čistilne naprave

  • Uverejnené
    31/05/2021
  • Rok
    19/07/2021
  • Odpiranje ponudb
    23/07/2021
  • Oddano
    30/05/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥ
Kraj izvajanja
NUTS code: EL421 Κάλυμνος, Κάρπαθος – Ηρωική Νήσος Κάσος, Κως, Ρόδος
Naslov kupca
NUTS code: EL421 Κάλυμνος, Κάρπαθος – Ηρωική Νήσος Κάσος, Κως, Ρόδος
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90481000 Obratovanje komunalne čistilne naprave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,659,235.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,075,730.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
ΔΔ0421
Opis

Η παρούσα διαδικασία σύναψης Δημόσιας σύμβασης αποσκοπεί :
Στην Προμήθεια και Εγκατάσταση νέου Εξοπλισμού στην ΕΕΛ Κρεμαστής
Στην Προμήθεια και Εγκατάσταση νέου Εξοπλισμού στην ΕΕΛ Δαματριάς
Στην Προμήθεια και Εγκατάσταση νέου Εξοπλισμού στην ΕΕΛ Θεολόγου
Λειτουργία και προληπτική συντήρηση των ΕΕΛ στις Δημοτικές Κοινότητες Κρεμαστής, Δαματριάς, Μαριτσών, Θεολόγου, Σορωνής, Έμπωνας, Σιαννών, Απολλακιάς, Ασκληπιείου, Γενναδίου & Λίνδου για δύο (2) έτη
Στην λειτουργία και συντήρηση των αντλιοστασίων αποχέτευσης των περιοχών που εξυπηρετούνται από τις παραπάνω ΕΕΛ.
Στην Λειτουργία και προληπτική συντήρηση των παραπάνω εγκαταστάσεων για δύο (2) επιπλέον έτη, ως προαίρεση
Στην επιδιορθωτική συντήρηση του εξοπλισμού των παραπάνω εγκαταστάσεων (ΕΕΛ και Αντλιοστάσια), ως προαίρεση,
Στον έλεγχο και επισκευή των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων της ΕΕΛ Κρεμαστής, ως προαίρεση,
Στην Προμήθεια και Εγκατάσταση νέου Εξοπλισμού στην ΕΕΛ Μαριτσών , ως προαίρεση

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου
Poštni naslov: 2ο χλμ. Εθνικής Οδού Ρόδου - Λίνδου
Kraj: Ρόδος
Koda NUTS: EL421
Poštna številka: 851 00
Krajina: GRC
Kontaktna oseba: Παναγιώτης Καραβόλιας
Glavni naslov: http://www.deyar.gr
Po elektronski pošti:
www.eprocurement.gov.gr/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/07/2021 09:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.