Publications Office of the EU
Poljska-Lipsko: Farmacevtski proizvodi - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Lipsko: Farmacevtski proizvodi

  • Uverejnené
    27/02/2014
  • Rok
    08/04/2014
  • Odpiranje ponudb
    08/04/2014
  • Oddano
    28/04/2014
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Kraj izvajanja
NUTS code: PL921 Radomski
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33600000 Farmacevtski proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
362,493.79 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,378,963.20 PLN
Število sklopov
38
Referenčna številka ponudbe
ZP/05/2014
Opis

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb apteki szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej z siedzibą 27-300 Lipsko ul. J. Śniadeckiego 2, zwanego dalej zamawiającym, w podziale na 38 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik numer 2 do SIWZ).

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
08/04/2014 09:15
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.