Publications Office of the EU
Hrvaška-Pulj: Storitve pralnic in kemičnih čistilnic - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hrvaška-Pulj: Storitve pralnic in kemičnih čistilnic

  • Uverejnené
    14/06/2022
  • Rok
    26/07/2022
  • Oddano
    25/08/2022
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Opća bolnica Pula - Ospedale Generale di Pola
Kraj izvajanja
NUTS code: HR036 Istarska županija
Naslov kupca
NUTS code: HR036 Istarska županija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,200,000.00 HRK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,146,580.00 HRK
Referenčna številka ponudbe
2/22 OS
Opis

usluge najma, pranja i glačanja posteljnog bolničkog rublja te pranja i glačanja ostalog bolničkog rublja, uključujući otpremu i dopremu za potrebe Opće bolnice Pula sukladno dokumentaciji

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
3,200,000.00 HRK
Končna pogodbena vrednost
3,146,580.00 HRK
Oddaja naročil
Uradno ime: Salesianer Miettex Lotos d.o.o.
Poštni naslov: Radnička cesta
Kraj: Zagreb
Poštna številka: 169
Krajina: HRV
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.